کسب درآمد با پرینترهای سه بعدی لتس میک

//کسب درآمد با پرینترهای سه بعدی لتس میک

کسب درآمد با پرینترهای سه بعدی لتس میک

در صورتی که از مطالب راضی هستید به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 72 امتیاز میانگین: 2.2]

 کسب درآمد با پرینترهای سه بعدی لتس میک

اختراع چاپ سه بعدی به شیوه ای که بسیاری در جهان تولید می کنند، انقلابی کرده است و باعث ایجاد فرصت های جدید برای فرصت های نوآورانه کارآفرینان شده است، امروزه با پرینترهای سه بعدی  می توان اشیاء را با سطح بالایی ازدقت و خلاقیت و سفارشی سازی و پیچیدگی، با کمترین هزینه  تولید کرد.درحال حاضر پرینترهای سه بعدی همه منظوره در همه ی صنایع ، کسب در آمد دارد.

ازساده ترین شیوه های  چگونگی کسب درآمد با پرینترهای سه بعدی إرائه چاپگر به عنوان یک سرویس تجاری یا فروش اقلام است که با آن ساخته شده است. افراد اغلب می خواهند از طریق چاپ سه بعدی، اشیاء تولید کنند اما تجهیزات آن را ندارند. اما شما با داشتن یک دستگاه پرینتر سه بعدی ، به عنوان یک طراح ماهر، می توانید اقلام را ساخته و آنها را به فروش برسانید وجوامع قوی بازار را پیدا کنید که به تسهیل خدمات شما کمک می کند.

شما با توجه به این که برای افرادی که نیاز به طرح های خاص دارند، خدماتی دارید آنها می توانند طرح ها،مواد و سایر مشخصات خود را بارگذاری  کنند. و شما با داشتن این اطلاعات و نیاز مشتریان ،می توانید به تولید محصول مورد نظر آن ها بپردازید علاوه بر این، آنها همچنین دارای ویژگی هایی هستند که به طراحان کمک می کند تا برای محصولات پرینترهای سه بعدی ، نمایش و تبلیغ و فروش کنند.

اگر شما از منظر یک مصرف کننده پرینتر سه بعدی در برابر مفهوم سنتی طراحی و تولید محصول قرار گرفته باشید و طبقه بندی جدیدی را فراهم کنید به طوری که در نمونه سازی سریع پیشرو  باشید،حتی افراد مبتدی که پرینتر سه بعدی می خرند، این قدرت  را پیدا کرده اند که ایده های جالبی را تجاری کنند.

امروزه افراد زیادی خواهان سفارشی سازی طراحی و نمونه سازی ارزان تر و سریع تر نسبت به روش های سنتی هستند؛ همه این موارد و حتی بیشتر توسط پرینترهای سه بعدی امکانپذیر است لذا اینکه موقعیت های شغلی و تجاری با مد روز را باسود های میلیونی فراهم می کند.

 درآمدزایی با پرینترهای سه بعدی 

وقتی شماپرینتر سه بعدی  بخرید و سفارش ماکت سازی و قطعه سازی را دریافت کنید، می توانید بر اساس هر ساعت چاپ پول بگیرید. افراد زیادی خواهان چاپ مدل های سه بعدی طراحی کرده خود هستند، زیرا قالب سازی سنتی فرآیندی گران قیمت و طولانی است که دیگر رو به افول است. مشتریان شما دانشجویان معماری،‌ عمران، شهرداری ها و مراکز هنری برای ساخت تندیس یا قطعه سازان شرکت های کوچک و بزرگ هستند که نیاز دارند یک نمونه اولیه قبل از تولید انبوه از محصول طراحی شده داشته باشند.

پرینتر سه بعدی با متریالکه انواعی از ترموپلاستیک است برای این کار مناسب است. مهارت خیلی بالایی هم نمی خواهد، وقتی از شرکت پرینتر سه بعدی می خرید، آموزش چند ساعته کار با آن توسط مسئولان شرکت به شما داده می شود. به تدریج با  کار کردن بیشتر با دستگاه، تجربه شما هم بیشتر می شود و فقط کافی است مشتریان فرمت سه بعدی مدل را به شما بدهند،‌ نرم افزار چاپگر سه بعدی محاسبات و تنظیمات پیچیده را انجام می دهد و شما فقط تنظیمات معمول را انجام می دهید، به مشتری زمان چاپ را اعلام کرده و بر اساس هر ساعت مبلغی دریافت می شود. موادی که برای چاپ در پرینتر استفاده می شود، فیلامنت نام دارد و قیمت گرانی ندارد. 

_پرینترهای سه بعدی در آموزش

یادگیری بر اساس ساخت اشیاء پیشینه ای طولانی در تاریخ آموزش و پرورش دارد و به لطف پرینتر سه بعدی، این اصل مهم در فرایند تحصیل، تبدیل به یک واقعیت می‌شود و با معرفی این فناوری در کلاس‌های درسی، روش سنتی تحصیل را که دانش‌آموزان یاد می‌گیرند و مربیان آموزش می‌دهند را تغییر می‌دهد. 
پرینتر سه بعدی آموزشی به مدارس و آزمایشگاه‌های ما وارد می شود و توازن بین نظریه و تجربه که یک فرایند آموزشی است را برقرار می کند، همچنین، با یک فرایند جدیدی دنیای مجازی را با دنیای واقعی آشتی می دهد که کامپیوتر و واقعیت را به صورتی کاملاً جدید به هم متصل می‌کند.
کاربرد پرینتر سه بعدی در آموزش در حال تبدیل‌شدن به بهترین دوست برای معلمان خلاق در بسیاری از دوره‌ها است. و این قطعاً به طراحی 3 بعدی محدود نخواهد شد و سیستم آموزش در مدارس را با تغییرات اساسی روبرو خواهد کرد.

_پرینت سه بعدی محصولات خلاقانه:

قبل از ظهور پرینترهای سه بعدی، ساخت حجم های هنری کاری سخت و گران قیمت بود ولی حالا با چاپگر سه بعدی کار آسان شده است. مدل های سه بعدی زیادی در اینترنت بصورت رایگان وجود دارد که برای ساخت اشیای تزیینی یا هنری به راحتی دانلود می شود و شما پس از پرینت سه بعدی می توانید با قیمت مناسبی به فروش برسانید. 

در واقع محصولات فشن خلاقی را با پرینتر سه بعدی می سازید و خریداران زیادی نیز خواهان آن هستند. مثلا چاپ سه بعدی گلدان، دیوار آویز، زینت دهنده وسایل آشپزخانه، عروسک و … به طور مثال اکنون «اسنیپرهای چرخان» در ایران پرفروش شده است، همین را می توان با پرینترهای سه بعدی در مدل های خلاقانه تری ساخت. 

 _پرینت سه بعدی طلا و جواهرات:

کاری بسیار درآمدزا و آینده دار است. نوع پرینتر سه بعدی این شغل متفاوت از موارد قبلی است. برای چاپ قالب های طلا و جواهرات از پرینتر سه بعدی نوری  که متریال مصرفی آن رزین است، استفاده می شود. ابعاد کار کوچک و ظریف بوده و دقت بیشتری در کار نیاز است ولی یادگیری آن بسیار آسان است. در ایران جواهرسازان روز به روز بیشتر به چاپ سه بعدی قالب کارهای طراحی شده تمایل نشان می دهند، پس درآمد شما تضمین شده است.

_ساخت مجسمه سه بعدی با پرینترهای سه بعدی

شما با استفاده از پرینترهای سه بعدی می توانید مجسمه تکی یا خانوادگی،خود و عزیزانتان را در اندازه دلخواه  تا اندازه واقعی – و تمام رنگی و یک یادگاری زیبا و با جزئیات دقیق از لحظات خوب زندگی تان داشته باشید.هنرمندان در کارگاه‌های آموزشی مدرن، مجسمه ها و پرتره بسیار پررنگ از بازیگران و افراد مشهور را در نقش های نمادین ایجاد می کنند. آثار هنری آنها جزئیات کوچکی دارد که باید با دقت ارائه شود. در ضمن، اندازه کوچک کسب و کار آن‌ها مستلزم آن است که هر ابزار در گردش کاری خود مقرون به صرفه و کارآمد باشد.

_پرینت سه بعدی لوازم ولنتاینی… 

طراحی محصول خلاقانه  و نوآورانه مناسب برای هدیه‌ی ولنتاین، که قابلیت پرینت شدن سه بعدی را داشته باشد..

_ساخت اسباب بازی و وسایل های سرگرم کننده وفکری برای کودکان

کودکان عاشق خلاقیت و رؤیا پردازی هستند

کمتر شخصی پیدا می شود که کمپانی LEGO را درصنعت اسباب بازی و بازی های کودکان نشناسد.این کمپانی یکی از موفق ترین کمپانی های صنعت اسباب بازی به شمار می رود . کمپانی لگو اولین شرکتی بود که درسال 2014 از پرینترهای سه بعدی برای ساخت و طراحی لوازم بازی استفاده کرد که در ابتدا پرینت سه بعدی را برای نمونه سازی انجام داده و پس ازتأیید نهایی پرینت سه بعدی آن را تولید انبوه می کردند و طبق گفته ی خود شرکت در سال 2015 این شرکت اقدام به تولید مستقیم لوازم بازی توسط پرینتر سه بعدی کرده است.  

_ پرینترهای سه بعدی در معماری

اگریک معمار و یا ماکت ساز هستید خوب می دانیدکه شخصی سازی و احترام به سلیقه و عقاید مشتری به چه میزان زیادی می تواند کار شما را با موفقیت همراه کند اگر در زمینه معماری فعالیت می کنید به سادگی می توانید طرح واقعی خود را پرینت سه بعدی کرده و به  شکل ملموس تری مدل خود را به مشتریان نمایش دهید. پرینترهای سه بعدی در معماری علاوه بر چاپ  واقعی مدل ،به معماران  اجازه می دهد مدل خود را لمس کنند و با دقت، تمامی زوایا را در نظر بگیرند و مشکلات طرح خود را برطرف سازند.

درماکت سازی پرینترهای سه بعدی بسیار پرکاربرد تر و پررنگ تر خواهد بود به شکلی که می توان ماکت های عظیمی را در 1.8 وقت وهزینه ساخت بااین تفاوت که ماکت هایی که باپرینتر های سه بعدی ساخته می شوند بسیار با کیفیت تر ودقیق ترا ز ماکت هایی هستند که با دست ساخته می شوند

در طراحی داخلی پرینترهای سه بعدی تمامی موانع شما را از سر راهتان برمی دارد و می تواند  هر آنچه مورد نیاز شما و مشتریانتان است را به صورت کاربردی بسازد. مانند گلدونی که یکی از مشتریان مشکل پسند شما می خواهد در خانه استفاده کند و پرینتر سه بعدی آن را برای شما به راحتی و مطابق با سلیقه مشتریان می سازد.

_پرینترهای سه بعدی در پزشکی و دندان پزشکی  و چاپ زیستی

پرینتر های سه بعدی بسته به متریالی که استفاده می کنند می  توان در تمامی عرصه های پزشکی استفاده کرد. پرینترهای سه بعدی که از مواد اولیه مناسب استفاده کنند میتوانند قطعاتی را چاپ کنند که در درون بدن از آنها استفاده کرد و این مواد می توانند در درون بدن بعد از مدت خاصی جذب شوند به طور کلی می توان گفت پرینترهای سه بعدی در پزشکی نیز به کمک بیماران آمده اند و یا تا مدت های بسیار طولانی باقی بمانند. به طور کلی چون با پرینتر های سه بعدی محدودیتی برای چاپ وجود ندارد هر بیمار می تواند به شکل خاص از آن استفاده نماید.

به عنوان مثال یکی از عرصه های پرکاربرد پرینتر سه بعدی در پزشکی، فیزیوتراپی است که پرینتر های سه بعدی در آنها به صورت بسیار وسیعی استفاده میشوند. 

و پرینترهای سه بعدی در …

_رباتیک 

_تجهیزات نظامی 

_نمونه سازی سریع 

و …

توسط |۱۳۹۷-۸-۱۲ ۱۲:۰۱:۲۰ +۰۰:۰۰مهر ۲ام, ۱۳۹۷|مدرسه پرینتر سه بعدی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

نوشین غلامان مهندس فناوری اطلاعات ( IT ) شغل : مدیریت سایت / وب سایت : www.letsmake.ir شرکت فن محوران ویرا صنعت _ تیم لــتـس مــیــک

دیدگاه خود را بنویسید