ربات های آموزشی رسام لتس میک

//ربات های آموزشی رسام لتس میک

ربات های آموزشی رسام لتس میک

در صورتی که از مطالب راضی هستید به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 12 امتیاز میانگین: 3.8]

ربات های آموزشی رسام لتس میک دربتدا به توضیح مختصری درمورد ربات می پردازیم ، ربات یک ماشین است (بخصوص ماشینی که توسط کامپیوتر قابل برنامه نویسی باشد) که می تواند مجموعه کارهای پیچیده تری را بصورت خودکار انجام دهد .

ربات ها ممکن است توسط یک دستگاه کنترل خارجی ، کنترل شوند یا اینکه دستگاه کنترلی  در داخل آن ها قرار بگیرد . ربات ها ممکن است به گونه ای ساخته شوند که ظاهری شبیه انسان ها داشته باشند اما بیشتر ربات ها، ماشین هایی هستند که برای انجام کاری و ظاهر آن ها اهمیتی ندارد.

رباتیک

رباتیک شاخه ای از فناوری است که با طراحی، ساخت ،اجرا و کاربرد ربات ها به همراه سیستم های کامپیوتری لازم برای کنترل، دریافت پاسخ سنسورها و پردازش اطلاعات آن ها سروکار دارد . این فناوری با ماشین های خودکاری سروکار دارند که می تواند جای انسان را درمحیط های خطرناک و یا در فرآیندهای تولید بگیرند ویا می توانند ازنظر ظاهر و رفتار  ویا فرآیندهای یادگیری و درک شبیه انسان عمل کنند.

ربات های آموزشی…

می توان از ربات ها به عنوان وسایل کمک آوزشی برای معلمان استفاده کرد. از دهه 1980 ربات هایی در مدارس مورد استفاده قرار گرفتند که دانش آموزان با استفاده از زبان برنامه نویسی  لوگو آن را برنامه ریزی می کردند .

نوعی از این ربات های آموزشی ربات های رسام هستند که مجهز به یک خود کار یا روان نویس می باشد که هر طرح یا نوشته ای را که از طریق کامپیوتر به آن بدهید با دقت تمام در حد 200 میکرون آن را برای شما روی کاغذ یا هر چیز تخت دیگر انجام می دهد. شما می توانید به راحتی ماژول لیزر را روی این دستگاه نصب کنید و کار های حکاکی روی لباس پارچه .چوب و چرم انجام دهید. 

قطعات ربات های  آموزشی لتس میک تمامأ با دستگاه پرینتر سه بعدی تولید شده و از استحکام و زیبایی خاصی برخوردار است این دستگاه ساخت شرکت فن محوران ویراصنعت بیشابور می باشد که هم  به صورت کامل منتاژ و هم به صورت کیت قابل سفارش می باشد. این یک ربات بسیار متنوع است که برای خدمت به انواع مختلفی از نیازهای روزمره و تخصصی طراحی و نوشتن،طراحی شده است. شما می توانید از آن تقریبابرای هر کار استفاده کنید که معمولا با قلم دستی انجام می شود. 

ربات های طراحی تخم مرغ واجسام کروی شکل…

توسط |۱۳۹۷-۷-۲۳ ۱۰:۰۵:۲۲ +۰۰:۰۰مهر ۹ام, ۱۳۹۷|مدرسه پرینتر سه بعدی|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

نوشین غلامان مهندس فناوری اطلاعات ( IT ) شغل : مدیریت سایت / وب سایت : www.letsmake.ir شرکت فن محوران ویرا صنعت _ تیم لــتـس مــیــک

دیدگاه خود را بنویسید