هنر پرینترسه بعدی در ساخت چهره انسان

///هنر پرینترسه بعدی در ساخت چهره انسان

هنر پرینترسه بعدی در ساخت چهره انسان

در صورتی که از مطالب راضی هستید به این مقاله امتیاز دهید
[Total: 5 امتیاز میانگین: 3.4]

هنر پرینترسه بعدی در ساخت چهره انسان در طی سال های گذشته با پیشرفت فناوری لزوم استفاده از نمونه های چاپ سه بعدی در صنایع و علوم مختلف تولید کنندگان را بر آن داشته تا چاپگرهای سه بعدی مطابق نیاز و علم روز تولید کنند. اما عدم وجود اسکنری سه بعدی با فناوری بالا یکی از مشکلات این عرصه بود به منظور رفع این نیاز اسکنرها از خارج از کشور وارد می شد اما در حال حاضر گروهی از جوانان ایرانی موفق به ساخت اسکنرهای  متحرک شدند این گروه فعالیت خود را به صورت استارت آپ آغاز کردند و در حال حاضر علاوه بر تولید اسکنرهای  متحرک ،کار خدمات در زمینه ساخت مجسمه های سلفی وساخت سه بعدی  چهره انسان را نیز ارائه می دهند. 

ساخت مجسمه سه بعدی با پرینتر سه بعدی

با استفاده از پلت فرم رزرو نوبت، مجسمه تکی یا خانوادگی می توانید با  پرینت سه بعدی ،مجسمه های خود و عزیزانتان را در اندازه دلخواه – از ۱۰ سانتیمتر تا اندازه واقعی – و تمام رنگی داشته باشید.نحوه عملکرد اسکنر سه بعدی به این شکل است که اسکنر متحرک با سرعت فراوان و چرخش 360 درجه از افراد عکسبرداری می کند پس از آن فایل سه بعدی تمام رنگی ویرایش و آماده سازی شده و وارد دستگاه پرینتر سه بعدی،پودری می شود سپس مجسمه سه بعدی با استفاده از پرینتر سه بعدی به صورت تمام رنگی پرینت می شود. و یک یادگاری زیبا و با جزئیات دقیق از لحظات خوب زندگی شما تولید می شود. جنس این مجسمه ها از پودر سنگ است .

هنرمندان در کارگاه‌های آموزشی مدرن، مجسمه ها و پرتره بسیار پررنگ از بازیگران و افراد مشهور را در نقش های نمادین ایجاد می کنند. آثار هنری آنها جزئیات کوچکی دارد که باید با دقت ارائه شود. در ضمن، اندازه کوچک کسب و کار آن‌ها مستلزم آن است که هر ابزار در گردش کاری خود مقرون به صرفه و کارآمد باشد. 

_ اما چگونه می توان یک پرتره ایجاد کرد؟

-جمع آوری مراجع شخصی از فردی که می خواهیم پرتره او را ایجاد کنیم و یک سری عکس از چهره شخص جمع آوری می‌شود.

-فرآیند مدل سازی دیجیتال در نرم افزارهای مخصوص آغاز می شود.

-فرآیند آماده سازی پروژه برای چاپ و سپس چاپ سه بعدی آن…

-فرآیند آماده سازی مجسمه پس از ساخته شدن…

-رنگ آمیزی طرح برای واقع گرایانه شدن مجسمه و نزدیک شدن مجسمه به چهره شخص

.

.

.

مجسمه سه بعدی تمام رنگی، جایگزین فوق العاده برای عکس ها…

هنر پرینترسه بعدی در ساخت چهره انسان جایگزین فوق العاده ای برای عکس های خانوادگی و یادگاری است. یک یادگاری سه بعدی قابل لمس با جزئیات بسیار بالا. در بین تمام محصولاتی که با پرینتر سه بعدی تولید می شوند این مجسمه ها بسیار پرطرفدارند. یک دکوری ویژه یا هدیه خاص. اگر برای لحظات خوب و به یاد ماندنی زندگی تان ارزشی ویژه قائلید این مجسمه ها یک اتفاق ماندگار برای شماست. شما از انتخاب برخوردارید تا بین مجسمه تمام قد یا مجسمه نیم تنه انتخاب کنید این تندیس های سه بعدی برروی یک پایه شکیل چوبی قرار می گیرند و حال و هوای خوبی به منزل شما می بخشند.

زیبایی این مجسمه ها زمانی دو چندان می شود که به صورت خانوادگی ساخته شده باشند و یک لحظه خاص از زندگی شما را نمایش بدهند. مجسمه سه بعدی کودک نیز بسیار زیبا می شود به خصوص اگر در دوران رشد چندین مجسمه از فرزندتان بسازید و در کنار هم بچینید. در ضمن برای عکس های سه بعدی خانوادگی تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است که می توانید از آن بهره ببرید.

 

توسط |۱۳۹۷-۷-۲۵ ۰۹:۰۲:۴۶ +۰۰:۰۰شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۷|هنر|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

نوشین غلامان مهندس فناوری اطلاعات ( IT ) شغل : مدیریت سایت / وب سایت : www.letsmake.ir شرکت فن محوران ویرا صنعت _ تیم لــتـس مــیــک

دیدگاه خود را بنویسید